[Firma] ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N


To ogłoszenie jest nowe! Ogłoszenie dodane mniej, niż 30 dni temu.

Szczegóły

Oferujemy wysoko-elastyczne żywice poliuretanowe do stworzenia podłogi żywicznej na powierzchni betonowego tarasu względnie balkonu.
Żywica poliuretanowa spółki Sika doskonale sprawdzi się w warunkach klimatu dominującego w naszym kraju - bardzo ogromne różnice temperatur lato/zima.
Układ rozciągliwych powłok żywicznych oparty o Sikafloor 400N jest trwalszym rozwiązaniem niż użycie płytek ceramicznych na tarasie / balkonie.
Proponowane poprzez nas pełno-elastyczne żywice na tarasy i balkony to towar renomowanej firmy Sika, która słynie z plastycznych układów hydro-izolacyjnych.
Sika znana jest z najlepszych materiałów pod kątem elastyczności, przyczepności i izolacyjności.
Zasadniczą chromatyczną osłonę żywiczną Sikafloor 400N proponujemy w 6 odcieniach. Całość zamyka achromatyczna żywica poliuretanowa Sikafloor 410. System można dopełnić o grunt żywiczny na bazie kalafonii epoksydowej Sikafloor 150 / Primer Mb.
Żywica poliuretanowa stanowi wierzchnią powłokę hydroizolacyjną i zarazem posadzkę ozdobną.
Kalafonię nakładamy walcem na suchy beton. Malowanie betonu na balkonie / tarasie musi się odbywać z stosowną rezerwą, żeby nie umalować obrębu nie objętego zakresem prac (po związaniu materiału kalafonię możemy usunąć jedynie mechanicznie). W uproszczeniu można oznajmić, że kalafonia Sikafloor 400N jest jak specjalistyczna farbka do betonu do utworzenia podłogi ozdobnej.
Kalafonie sprzedajemy w metalowych wiadrach 6 i 18kg.
Dostarczamy kurierem na obszarze całego kraju!
Nasi doradcy pomogą Ci skompletować twoje zapotrzebowanie i odpowiedzieć na pytania.
Zamówienie możesz zrobić chociażby przez telefon.
Nazwa (Produkt)ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N
Ogłoszenieprywatne
Dodano01.08.2022
MiastoKALISZ
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię