[Firma] Kurs Excel

  • By Grzegorz
  • Kategoria Nauka

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Witamy w witrynie internetowej firmy Langolian. Realizujemy kursy MS Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza bogata oferta ma profesjonalne kursy MS Excel zarówno dla osób początkujących w których kursant zaczynający pracę z MS Excel zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami tworzenia i działania arkuszy kalkulacyjnych, opanuje umiejętności pozwalające na pracę z przetwarzaniem danych , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem wykresów
poprzez średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla kursantów , które już poruszają się w środowisku Excela, kończąc na poziomie zaawansowanym dzięki, któremu uczestnik pogłębi wiedzę z obszaru analizy danych, budowania skomplikowanych formuł , segregowanie danych , grupowanie wykresów, co w przyszłości przełoży się na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości MS Excel-a

Jeżeli nie jesteś pewien/pewna od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś zacząć kurs Excel , napisz do nas e-maila, a prześlemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu zacząć szkolenie .

Na stronie firmy Langolian znajdą Państwo szkolenia z programowania w języku VBA w aplikacji Excel oraz pozostałe szkolenia z pakietu Microsoft Office.

W witrynie Langolian znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące kursów oraz terminów poszczególnych szkoleń . Szkolenia Excel prowadzone są w trybach otwartym, zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od potrzeb Klienta i ilości zgłoszonych osób . Kursy Excel prowadzimy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdyni , Warszawie Lublinie, Katowicach . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i program możemy dostosować do zapotrzebowania i poziomu zaawansowania danej grupy szkoleniowej .

Jeżeli brak czasu ogranicza Tobie przyjazd na szkolenie otwarte , zachęcamy do zapisania się na szkolenia online/zdalne (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą wykładowcy - kamera nie jest wymagana) forma szkoleń zdalnych niczym się nie różni od kursów Excel „face to face” . Prowadzący cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast uczestnicy w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Kurs Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano27.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię