[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Specjalistyczna wypożyczalnia urządzeń ekstrakcyjnych. Trudnimy się dzierżawą sprzętów do czyszczenia mechanicznego. W magazynie mamy sprzęty piorące producenta Karcher. Nasze urządzenia są na bieżąco serwisowane.

Mamy odkurzacze Karcher Puzzi 10/1. Łącznie z ekstraktorem udostępniamy dwie ssawki: do prania foteli oraz do czyszczenia wykładzin.

Istnieje szansa wynajmu na 1 dzień lub na sobotę i niedzielę. Ekstraktor można wynająć szybko w biurze wypożyczalni. Na obszarze Warszawy i podwarszawskich miejscowości np. w Piastowie czy Wołominie dowozimy i zabieramy odkurzacz wprost do mieszkania.

Dobrze jest prać fotele nie mniej niż raz w roku. Dzięki częstemu czyszczeniu można zatrzymać na dłużej przyzwoity wygląd dywanu. Wewnątrz materiału gromadzi się duża liczba bakterii. Ponadto poplamiona powierzchnia nie prezentuje się zbyt dobrze.

Wyspecjalizowane przedsiębiorstwa ze stolicy najczęściej wykonują czyszczenie tapicerki metodą ekstrakcyjną. Skupia się na praniu tapicerki mieszaniną wody i proszku. To prosta i bardzo efektywna metoda, która idealnie sprawdza się w przypadku najcięższych do usunięcia zabrudzeń.

Czy realne jest usunięcie wszystkich plam z tapicerki? Z reguły tak. Należycie dobrana metoda w połączeniu z odpowiednim sprzętem oraz wysokojakościowymi płynami do prania pozwala wyeliminować najbardziej ciężkie zabrudzenia, jakie psuły wygląd kanapy.
Nazwa (Usługa)Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię